Zelená linka
+420 800 112 988zelena linka white

Covetrus

zelená linka
800 112 988

Hledáme kolegu na údržbu! Brno

Hledáme parťáka do týmu údržbářů, který se nebojí manuální práce, ale zároveň kolegy nenechá ve štychu, když je potřeba vyřídit "papírování".

Co bude Vaším úkolem?

  • Řešení oprav v budovách společnosti a skladech v Brně Medlánkách/Tuřanech, Bechyni, Praze nebo Pardubicích.
  • Koordinace a vedení drobných projektů jako např. výmalby, pokládky koberců nebo mytí oken.
  • Poptávání dodavatelů pro takové projekty - telefonicky popřípadě emailem.
  • Po zapracování zastoupení správce technických zařízení ve vybraných činnostech.

Co od Vás očekáváme?

  • Manuální zručnost a praxe v používání základních pracovních nástrojů a nářadí.
  • Znalost práce na PC. Bohatě postačí, pokud běžně používáte email a balíček Office (Excel, Word).
  • Ochotu pracovat v režimu PO-PÁ 8:00 - 16:30 hod, občasně zastoupit kolegy či vykrýt potřebu noční/víkendové údržby.
  • Řidičský průkaz sk. B a jeho aktivní využívání.
  • Výhodou vzdělání v oboru elektro nebo zámečnictví.

Co Vám nabízíme?

  • Nástupní mzdu podle Vašich zkušeností.
  • Stravenkový paušál nebo stravenky v hodnotě 100 Kč a možnost výběru poskytovatele ze společností Lidl a Sodexo.
  • Dny dovolené navíc, při nástupu 24 dní a po prvním odpracovaném roce 25 dní.
  • Narozeninový den (placené volno).
  • Dobrou kávu na pracovišti zdarma.
  • Slevu na zboží z našeho sortimentu (krmiva, pamlsky, chovatelské potřeby).
  • Příspěvek při svatbě nebo narození dítěte.
  • Pracovní poměr na 1 rok s možností přechodu na dobu neurčitou.
  • Firemní akce, v létě grilovačka a zimě vánoční večírek (když situace povolí).
  • Stabilní práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní české společnosti s mezinárodním zázemím a přátelskou firemní kulturou.

Zaujala vás tato pozice? Pak rozhodně zašlete životopis! Těšíme se.

Kontaktní informace

Tereza Ptáčková, HR Administrator
Adresa: Palackého třída 163, Brno, 612 00

Registrace uchazeče o pracovní pozici

Jméno:*
Zadejte prosím Vaše jméno.

Zadejte prosím Vaši e-mailovou adresu.

Pracovní pozice:*
Zadejte prosím pozici, o kterou se ucházíte.

Příjmení:*
Zadejte prosím Vaše příjmení.

Telefon:*
Zadejte prosím Vaše telefonní číslo.

Příloha 1:
Invalid Input

Příloha 2:

Neplatný vstup

Kód nebyl ověřen.

Text označený * je nutné vyplnit před odesláním formuláře.

Rozumím

Chcete být platným členem týmu Noviko, avšak aktuálně nevidíte pozici, ve které jste jako ryba ve vodě? Nenechte se odradit a napište nám. Jsme dynamická, rychle rostoucí společnost a schopní proaktivní lidé jsou u nás vítáni.

Kontakt

Jan Trnavský

Jan Trnavský
HR Director CEE
jan.trnavsky@covetrus.com

František Holík

František Holík
HR specialista
frantisek.holik@covetrus.com

Tereza Ptáčková
HR administrator
tereza.ptackova@covetrus.com