Zelená linka
+420 800 112 988zelena linka white

Covetrus

zelená linka
800 112 988

Junior markeťák(čka) se smyslem pro IT

Do našeho čtyřčlenného marketingového týmu – k Lucii, Terce a Martinům hledáme parťáka (čku), nadšence do marketingu se vztahem k technologiím. Skvěle zapadnete, pokud se ztotožňujete s filozofií: „Hledám způsoby, jak věci udělat, ne důvody, proč je nedělat“.

Jaká bude vaše role?

 • Budete kompletně pečovat o náš zákaznický e-shop. To zahrnuje nastavování bannerů, speciálních kampaní, produktů na homepage a celkové zdokonalení e-shopu.
 • Budete tvořit online reklamu na sociálních sítích (Facebook a Instagram). Na vizuálech a textaci budete spolupracovat v týmu, konkrétní nastavení a vyhodnocení pak bude na vás.
 • Budete se podílet na marketingových aktivitách vybraných exkluzivních značek a přípravě podkladů pro naše obchodní zástupce.
 • Budete spolupracovat na editaci našich webových stránek nebo firemního intranetu v prostředí redakčního systému Joomla.
 • Budete aktivně spolupracovat s obchodním týmem a také s ostatními odděleními napříč firmou (nákup, IT, call centrum, reklamace, finanční oddělení).

Co od vás očekáváme?

 • Určitě se neobejdete bez základů jazyka HTML. Právě v tom totiž budujeme náš e-shop. Je prima, pokud zvládáte rozluštit jednotlivé části zdrojového kódu nebo máte minimálně chuť se to naučit.
 • Znalost principů tvorby reklamy a nástroje pro sledování výkonu kampaní Google Analytics.
 • Mít zvládnutou gramatiku. Při korektuře textů oceníme další pár pozorných očí.
 • Angličtinu na komunikativní úrovni, zvládnete email/telefon/video.
 • Nehledáme marketingového supermana (ku). Vaší výhodou ale může být jakákoliv zkušenost s podobnou rolí nebo koníček zaměřený v oboru marketing/IT.

Proč k nám?

 • Dáme Vám možnost se přímo podílet na budování brandu společnosti, která je předním hráčem ve svém oboru a rozvoji našich exkluzivních značek.
 • Nabídneme Vám práci, která Vás bude naplňovat a partu kolegů, kteří Vás budou podporovat a inspirovat.
 • A něco navíc: flexibilní pracovní dobu a možnost využít home-office, 24 dní dovolené (po 1. roce 25 dní), placené volno na vaše narozeniny, možnost neustálého vzdělávání (semináře, webináře, kurzy AJ), stravenky 100 Kč/stravenkový paušál, slevy na firemní produkty, firemní akce a teambuildingy, slevy u našich partnerů (mobilní operátor, banky, výrobci aut), očkování proti chřipce 1x ročně zdarma, extra bonusy při svatbě nebo narození dítěte a pro fajnšmekry skvělou kávu na pracovišti zdarma :)
 • Počáteční spolupráce bude na dobu 1 roku, ale v případě oboustranné spokojenosti rádi prodloužíme na dobu neurčitou po prvním roce.

 


Zaujali jsme vás? Pak pošlete své CV (nebo odkaz na LinkedIn). Zároveň k tomu „přihoďte“ pár bodů o sobě, které CV neprozradí. Těšíme se!

 

Kontaktní informace

Tereza Ptáčková, HR Administrator
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Adresa: Palackého třída 163, Brno, 612 00

Registrace uchazeče o pracovní pozici

Jméno:*
Zadejte prosím Vaše jméno.

E-mail:
Zadejte prosím Vaši e-mailovou adresu.

Pracovní pozice:*
Zadejte prosím pozici, o kterou se ucházíte.

Příjmení:*
Zadejte prosím Vaše příjmení.

Telefon:*
Zadejte prosím Vaše telefonní číslo.

Příloha 1:
Invalid Input

Příloha 2:
Invalid Input

*
Neplatný vstup

Kód nebyl ověřen.

Text označený * je nutné vyplnit před odesláním formuláře.

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací...

Rozumím

Chcete být platným členem týmu Noviko, avšak aktuálně nevidíte pozici, ve které jste jako ryba ve vodě? Nenechte se odradit a napište nám. Jsme dynamická, rychle rostoucí společnost a schopní proaktivní lidé jsou u nás vítáni.

Kontakt

Jan Trnavský

Jan Trnavský
HR Director CEE
jan.trnavsky@covetrus.com

František Holík

František Holík
HR specialista
frantisek.holik@covetrus.com

Tereza Ptáčková
HR administrator
tereza.ptackova@covetrus.com