Zelená linka
+420 800 112 988zelena linka white

Covetrus

zelená linka
800 112 988

Skladník/skladnice – mzda 24.500 až 26.500 Kč

Chcete pracovat pro zaměstnavatele, který si bude vážit Vaší práce? Pak pracujte pro Noviko! V našem „zaběhnutém“ skladu v Brně-Medlánkách přijmeme nové posily s nástupem ihned nebo dle domluvy. Nemáte zkušenost se skladem? Nevadí. Jsme fajn parta a rádi zaučíme.

Co bude Vaším úkolem?

  • Naskladňování a vyskladňování zboží přes čtečku čárových kódů, která Vás jednoduše navede, kde zboží hledat nebo kam jej uložit.
  • Příprava, balení a kontrola vychystaného zboží.
  • S jakým zbožím se budete setkávat? Krmiva, pamlsky a chovatelské potřeby nejen pro čtyřnohé mazlíčky.

Co od Vás očekáváme?

  • Ochotu pracovat ve dvousměnném režimu. Pro konkrétní představu:
        Ranní směna: Po až Čt 6:00 - 14:15; Pá 7:00 - 19:00
        Odpolední směna: Ne 17:00 - 23:00, Po až Čt 13:45 - 23:00
  • Pokud by vám tento režim nevyhovoval, můžeme se pobavit o možnosti brigády.
  • Čistý rejstřík trestů a základní znalost práce na PC.
  • Být zdravotně „fit“. Práce ve skladu obnáší manipulaci se zbožím do 15 kg, což zvládnou ženy i muži.

Co Vám nabízíme?

  • Nástupní mzdu podle zkušeností 24.500 až 26.500 Kč
  • Stravenkový paušál nebo stravenky v hodnotě 100 Kč a možnost výběru poskytovatele ze společností Lidl a Sodexo.
  • Pravidelný půlroční bonus až 9.000 Kč.
  • Dny dovolené navíc, při nástupu 24 dní a po prvním odpracovaném roce 25 dní.
  • Narozeninový den (placené volno).
  • Dobrou kávu na pracovišti zdarma.
  • Slevu na zboží z našeho sortimentu (krmiva, pamlsky, chovatelské potřeby).
  • Příspěvek při svatbě nebo narození dítěte.
  • Pracovní poměr na 1 rok s možností přechodu na dobu neurčitou.
  • Firemní akce, v létě grilovačka a zimě vánoční večírek (když situace povolí).
  • Stabilní práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní české společnosti s mezinárodním zázemím a přátelskou firemní kulturou.

Máte chuť se dozvědět více? Pak rozhodně zašlete životopis! Těšíme se.

Kontaktní informace

František Holík, personalista
Adresa: Palackého třída 163, Brno, 612 00

Registrace uchazeče o pracovní pozici

Jméno:*
Zadejte prosím Vaše jméno.

Zadejte prosím Vaši e-mailovou adresu.

Pracovní pozice:*
Zadejte prosím pozici, o kterou se ucházíte.

Příjmení:*
Zadejte prosím Vaše příjmení.

Telefon:*
Zadejte prosím Vaše telefonní číslo.

Příloha 1:
Invalid Input

Příloha 2:

Neplatný vstup

Kód nebyl ověřen.

Text označený * je nutné vyplnit před odesláním formuláře.

Chcete být platným členem týmu Noviko, avšak aktuálně nevidíte pozici, ve které jste jako ryba ve vodě? Nenechte se odradit a napište nám. Jsme dynamická, rychle rostoucí společnost a schopní proaktivní lidé jsou u nás vítáni.

Kontakt

Jan Trnavský

Jan Trnavský
HR Director CEE
jan.trnavsky@covetrus.com

František Holík

František Holík
HR specialista
frantisek.holik@covetrus.com

Tereza Ptáčková

HR administrator
tereza.ptackova@covetrus.com