Zelená linka
+420 800 112 988zelena linka white

Covetrus

zelená linka
800 112 988

Koordinátor mezinárodní dopravy

Pro náš nově vznikající projekt v Brně hledáme parťáka(čku) na pozici Koordinátora mezinárodní dopravy.

Více o tom, co vás čeká:

  • Budete úzce komunikovat s naším evropským centrálním týmem pro privátní značku (jedná se převážně o zdravotnický a spotřební materiál do veterinárních ordinací).
  • Budete zpracovávat požadavky týmu k zajištění mezinárodní dopravy do jednotlivých zemí Evropy a na základě těchto požadavků pak budete komunikovat a vyjednávat s externími společnostmi o možnostech přepravy.
  • Ve spolupráci s centrálním týmem budete zajišťovat hladký průběh celního řízení, dodání potřebných exportních dokumentů a případné reklamace vyřídíte ke spokojenosti všech stran.
  • Zároveň budete komunikovat s ostatními odděleními napříč firmou a především s dalšími kolegy v rámci naší interní dopravy.

Co od vás čekáme my:

  • Bez potíží se zvládnete domluvit v angličtině (telefon, e-mail, video). Angličtinu využijete především při denní komunikaci s centrálním evropským týmem pro naši korporátní značku.
  • Baví vás komunikovat, vyjednávat a zamýšlet se nad tím nejefektivnějším řešením pro více stran.
  • Jste na digitální úrovni odpovídající 21. století (pokročilý Excel, Power Point, business inteligence nástroje jako např. video konference Zoom/Teams).
  • Umíte věci zkoordinovat a dohlédnout na jejich realizaci až do konce.

Výhodou je, pokud:

  • Máte kladný vztah ke zvířatům a zejména k produktům a službám, které pomáhají zlepšovat péči o domácí mazlíčky.
  • Máte vzdělání logistického směru, orientujete se v mezinárodní přepravě, exportu či spedici nebo již máte reálnou praxi na podobné pozici.

Co můžete čekat od nás:

  • Dáme vám možnost se přímo podílet na budování obchodního úspěchu společnosti, která je předním hráčem ve svém oboru.
  • Nabídneme vám práci, která bude náročná, ale bude vás naplňovat a určitě si rozšíříte komfortní zónu.
  • A něco navíc: flexibilní pracovní dobu, 24 dní dovolené (po 1. roce 25 dní), placené volno na vaše narozeniny, možnost využít home-office, firemní akce (v létě grilovačka/v zimě vánoční večírek), stravenky 100 Kč/stravenkový paušál, slevy na firemní produkty, slevy u našich partnerů (mobilní operátor, banky, výrobci aut), očkování proti chřipce 1x ročně zdarma, extra bonusy při svatbě nebo narození dítěte a pro fajnšmekry skvělou kávu na pracovišti zdarma. ?
  • Počáteční spolupráce bude na dobu 1 roku, ale v případě oboustranné spokojenosti rádi prodloužíme na dobu neurčitou po prvním roce.

Pokud jste pročetli až sem, znamená to jediné – tato role vás zaujala! Dejte nám tedy o sobě vědět zasláním životopisu nebo mě kontaktujte přes LinkedIn. Těšíme se!

Kontaktní informace

Tereza Ptáčková, HR Specialist
Adresa: Palackého třída 163, Brno, 612 00

Registrace uchazeče o pracovní pozici

Jméno:*
Zadejte prosím Vaše jméno.

Zadejte prosím Vaši e-mailovou adresu.

Pracovní pozice:*
Zadejte prosím pozici, o kterou se ucházíte.

Příjmení:*
Zadejte prosím Vaše příjmení.

Telefon:*
Zadejte prosím Vaše telefonní číslo.

Příloha 1:
Invalid Input

Příloha 2:

Neplatný vstup

Kód nebyl ověřen.

Text označený * je nutné vyplnit před odesláním formuláře.

Chcete být platným členem týmu Noviko, avšak aktuálně nevidíte pozici, ve které jste jako ryba ve vodě? Nenechte se odradit a napište nám. Jsme dynamická, rychle rostoucí společnost a schopní proaktivní lidé jsou u nás vítáni.

Kontakt

Jan Trnavský

Jan Trnavský
HR Director CEE
jan.trnavsky@covetrus.com

František Holík

František Holík
HR specialista
frantisek.holik@covetrus.com

Tereza Ptáčková

HR administrator
tereza.ptackova@covetrus.com