Zelená linka
+420 800 112 988zelena linka white

Covetrus

zelená linka
800 112 988

SKLADNÍK/OPERÁTOR - Kuřim

NOVIKO s.r.o. je součástí skupiny Covetrus, která je přední světovou společností poskytující produkty, technologie i služby pro péči o zdraví zvířat a domácích mazlíčků. Covetrus podporuje úspěšný rozvoj podnikání veterinárních lékařů, obchodů s chovatelskými potřebami i dalších subjektů v tomto oboru. Společnost Covetrus s mateřskou centrálou v USA zaměstnává přes 5.000 zaměstnanců ve 25 zemích světa.

Náplň práce:

  • Naskladňování a vyskladňování zboží přes PDA (čtečka čárových kódů).
  • Obsluha VZV (zaučení během pracovního poměru).
  • Balení a kontrola vyexpedovaného zboží.

Požadujeme:

  • Práci na dvousměnný provoz: ranní PO až ČT (6:00 - 14:15) a PÁ (7:00 - 19:00), odpolední NE (17:00 - cca 23:00) a PO až ČT (13:45 - cca 23:00).
  • NEBO na jednosměnný provoz s pracovní dobou PO až PÁ (8:00 - 16:30) a každou druhou neděli (17:00 - 23:00).
  • Trestní bezúhonnost.
  • Základní znalost práce na PC.
  • Fyzickou zdatnost – práce v pohybu a s břemeny nad 15 kg.

Nabízíme:

  • Stravenky v hodnotě 100 Kč a možnost výběru poskytovatele ze společností Lidl a Sodexo.
  • Bonus v celkové hodnotě až 18.000,- vyplácený pololetně (2 x 9.000,-).
  • Dovolená při nástupu 24 dní a po odpracovaném roce 25 dní.
  • Narozeninový den (placené volno).
  • Dobrá káva na pracovišti zdarma.
  • Sleva na zboží z našeho sortimentu.
  • Příspěvek při svatbě nebo narození dítěte.
  • Stabilní práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní české společnosti s mezinárodním zázemím a přátelskou firemní kulturou.
  • Pracovní poměr na 1 rok s možností přechodu na dobu neurčitou.

Místo výkonu práce pro sklad Kuřim: Blanenská 1964/10, Kuřim.

Nástup: dle domluvy.

Kontaktní informace

František Holík, personalista
Mobil: +420 728 517 296
Adresa: Palackého třída 163, Brno, 612 00

Rozumím

Chcete být platným členem týmu Noviko, avšak aktuálně nevidíte pozici, ve které jste jako ryba ve vodě? Nenechte se odradit a napište nám. Jsme dynamická, rychle rostoucí společnost a schopní proaktivní lidé jsou u nás vítáni.

Kontakt

Jan Trnavský

Jan Trnavský
HR Director CEE
jan.trnavsky@covetrus.com
tel.: +420 773 663 163

František Holík

František Holík
HR specialista
frantisek.holik@covetrus.com
tel.: +420 728 517 296