Zelená linka
+420 800 112 988zelena linka white

Covetrus

zelená linka
800 112 988

Kariéra

Společnost NOVIKO s.r.o. je součástí skupiny Covetrus, přední světové organizace poskytující produkty, technologie i služby pro péči a zdraví zvířat a domácích mazlíčků. Společnost NOVIKO s.r.o. patří mezi největší distributory veterinárních a chovatelských potřeb pro zvířata v České republice.

 

  • 1.

    Na našem trhu nenajdete většího hráče. Jsme lídrem ve svém oboru a nespíme na vavřínech.

  • 2.

    Jsme tvrdí na čísla, ale empatičtí k lidem. Tým je pro nás základním pilířem úspěchu.

  • 3.

    Svou činností pomáháme zvyšovat standard péče o koncového pacienta. Váš veterinář je dost pravděpodobně naším zákazníkem. Stejně tak dodáváme většinovou část sortimentu do obchodů s chovatelskými potřebami.

 

Aktuálně hledáme nové členy týmu na tyto pozice:

Chcete být důležitou součástí české značky krmiva Calibra, podílet se na prodeji a rozšíření špičkových produktů pro naše domácí mazlíčky a mít obrovský dopad na jejich zdraví nejen v ČR,…
NOVIKO s.r.o. is part of the Covetrus Group, a leading global company providing products, technologies and services for animal and pet health care. Covetrus supports the successful business development of…
Do našeho týmu dopravy hledáme klíčového parťáka(čku), který (á) zabezpečí provoz našeho vlastního rozvozu z logistického centra v Rudné u Prahy.
Would you like to be the important part of Czech pet food brand Calibra, participate on sale and expansion in order to deliver top-quality products for pet lovers and make…
Hledáme do týmu parťáky - řidiče, s místem výkonu práce v Rudné u Prahy a služebními cestami v rámci blízkých krajů. Nástup možný ihned nebo dle domluvy. 
Hledáme parťáky do našeho skladu v Brně! Konkrétně Panattoni Park u letiště. Nástup možný ihned nebo dle domluvy.

Chcete být platným členem týmu Noviko, avšak aktuálně nevidíte pozici, ve které jste jako ryba ve vodě? Nenechte se odradit a napište nám. Jsme dynamická, rychle rostoucí společnost a schopní proaktivní lidé jsou u nás vítáni.

Kontakt

Jan Trnavský

Jan
Trnavský

HR Director CEE

František Holík

František
Holík

HR Specialist

Tereza Ptáčková

Tereza
Ptáčková

HR Business Partner