Covetrus

zelená linka
800 112 988

Řidič Rudná - mzda 28.000 až 32.000 Kč + 10.000 Kč nástupní bonus

Hledáme do týmu parťáky - řidiče, s místem výkonu práce v Rudné u Prahy a služebními cestami v rámci blízkých krajů. Nástup možný ihned nebo dle domluvy.

Co bude Vaším úkolem?

  • Nakládání a vykládání zboží.
  • Doprava zboží zákazníkům dle denního plánu (stálé trasy/stálí zákazníci).
  • Předání zboží zákazníkovi včetně přepravní dokumentace, popřípadě převzetí hotovosti.
  • Dodržování stanovené denní trasy a aktivní komunikace s dispečerem dopravy.
  • Reprezentace společnosti u zákazníka.

Co od Vás očekáváme?

  • Zodpovědnost a spolehlivost při práci s hotovostí.
  • Slušné vystupování a příjemné jednání.
  • Platný ŘP sk.B.
  • Čistý rejstřík trestů.

Co Vám nabízíme?

  • Nástupní mzdu 28.000 až 32.000 Kč.
  • Nástupní bonus ve výši 10.000 Kč.
  • Pravidelný půlroční bonus až 12.000 Kč.
  • Stravenkový paušál nebo stravenky Sodexo (Pluxee) v hodnotě 150 Kč.
  • Dotovanou Multisport kartu/Příspěvek do catererie.
  • Dovolená při nástupu 24 dní a po odpracovaném roce 25 dní.
  • Po zkušební době možnost parkovat firemním vozem doma.
  • Narozeninový den (placené volno).
  • Sleva na zboží z našeho sortimentu.
  • Příspěvek při svatbě nebo narození dítěte.
  • Dobrá káva na pracovišti zdarma.
  • Stabilní práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní české společnosti s mezinárodním zázemím a přátelskou firemní kulturou.
  • Pracovní poměr na 1 rok s možností přechodu na dobu neurčitou

Jak bude vypadat Váš den?

Máte chuť se dozvědět více? Pak rozhodně zašlete životopis! Těšíme se.

Kontaktní informace

František Holík, personalista
Adresa: Palackého třída 163, Brno, 612 00

Registrace uchazeče o pracovní pozici

Jméno:*
Zadejte prosím Vaše jméno.

Zadejte prosím Vaši e-mailovou adresu.

Pracovní pozice:*
Zadejte prosím pozici, o kterou se ucházíte.

Příjmení:*
Zadejte prosím Vaše příjmení.

Telefon:*
Zadejte prosím Vaše telefonní číslo.

Příloha 1:
Invalid Input

Příloha 2:

Neplatný vstup

Kód nebyl ověřen.

Text označený * je nutné vyplnit před odesláním formuláře.

Chcete být platným členem týmu Noviko, avšak aktuálně nevidíte pozici, ve které jste jako ryba ve vodě? Nenechte se odradit a napište nám. Jsme dynamická, rychle rostoucí společnost a schopní proaktivní lidé jsou u nás vítáni.

Kontakt

Jan Trnavský

Jan
Trnavský

HR Director CEE

František Holík

František
Holík

HR Specialist

Tereza Ptáčková

Tereza
Ptáčková

HR Business Partner